shiar
08 دی 1401 - 11:10

تکمیل پروژه‌های ورزشی تنگستان در دستور کار است

بوشهر- مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: روشنایی ورزشگاه اهرم و چمن ورزشی آباد با پیگیری و حمایت نماینده مردم در مجلس و فرماندار تنگستان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، کمال صالح‌احمدی چهارشنبه شب در آئین تکریم و معارفه رؤسای ورزش و جوانان شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: از حمایت‌های فرماندار تنگستان در حوزه ورزش و پشتیبانی وی از برگزاری مسابقات ورزشی رسمی، مسائل مربوط به پیشکسوتان ورزشی و زیرساخت‌های حوزه ورزش سپاسگزارم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر افزود: امیدواریم که با گشایش‌هایی که اتفاق خواهد افتاد، بتوانیم بیشتر از این از ورزش تنگستان حمایت کنیم.

صالح‌احمدی بیان داشت: علی‌رغم کمبودهای نیروی انسانی و مشکلاتی که در حوزه ورزش شهرستان وجود دارد، مدیر پیشین ورزش و جوانان تنگستان عملکرد بسیار خوبی در توسعه ورزش تنگستان داشتند که از ایشان سپاسگزارم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر یادآور شد: با توجه به برنامه‌ریزی و اهمیتی که دولت جدید در حوزه جوانان و مسائل مترتب بر جوانان مانند مسکن، اشتغال، ازدواج، اوقات فراغت و … دارد، این مهم وظیفه مدیر جدید را سنگین‌تر خواهد کرد.

کمال صالح‌احمدی تصریح کرد: روشنایی استادیوم ورزشی اهرم و چمن استادیوم ورزشی آباد به عنوان مهم‌ترین پروژه‌های عمرانی شهرستان با پیگیری و حمایت نماینده مردم در مجلس و فرماندار شهرستان در دستور کار قرار دارد.

در پایان این نشست، ضمن تقدیر از زحمات فاطمه جعفریان مدیر پیشین ورزش و جوانان تنگستان، ابوذر قایدی به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 941869